הסכם "שלום בית לחילופין גירושין"

השבוע לשמחתי יגיע לסיומו עוד תיק בו ייצגתי.

אבל התיק הזה הוא לא תיק רגיל… לא הרבה יודעים שישנו בדיני המשפחה יצור כלאיים שנקרא "הסכם שלום בית ולחילופין גירושין". למעשה זה הסכם אשר תכליתו "להציל" זוגות שחפצים בהמשך חיי נישואין, לצד הבטחת "היום שאחרי".

מקרה שהיה כך היה…
התיישב אצלי במשרד לפני כ-3 חודשים לקוח מבוהל ומפוחד ואמר לי – "זהר אני לא רוצה להתגרש, בבקשה תשמרי לי על הבית".

ואני, אשר חרטתי על דגלי זה מכבר את החשיבות העצומה שטמונה בשלמות המשפחה, הבטתי ללקוח בעניים והבטחתי – "אעשה הכל כדי להציל לך את הבית".

היום, 3 חודשים אחרי, בשיתוף פעולה עם עורכת דין מדהימה שבלעדיה זה לא היה קורה (שמה שמור במערכת) אנחנו ניצבים בפני כב' בית המשפט לענייני משפחה בנצרת ומקבלים אישור על הסכם "שלום בית לחילופין גירושין.

להיות במעמד הזה, עם זוג, הורים לשלושה ילדים קטנטנים, שחפצים יותר מהכל להמשיך ולתת הזדמנות לתא המשפחתי, אנשים שמאמינים בשלם ולא במפורק, הוא מעמד מרגש.

שום ניסיון, ארוך שנים ככל שיהיה, לא יכול להכין אותנו, עורכי הדין לענייני משפחה, למגוון האפשרויות, המקרים, סיפורי החיים והאתגרים אשר יציב לנו המקצוע.

כעורכת דין לענייני משפחה למדתי להתהלך בגשם ללא מטריה ובכל זאת להצליח שלא להירטב, המומחיות הזו "לילך בין הטיפות" הינה מומחיות אשר נרכשת מהניסיון של טיפול במקרים שנקרים בדרכי המקצועית, תוך התאמה מדויקת של אופן הטיפול בכל מקרה לגופו.

מוסר ההשכל הוא – שבחיים הכל יחסי!! אין מוחלט!!! ואין ולא יכולות להיות הגדרות…..

שכן להיות מיליונר יכול להתפרש אצל רובנו כמצב פנטסטי ומיוחל, אבל יחסית למיליארדר הוא לא פחות מצורה של עוני…. ואילו לעני זה יתפרש כביטוי לעושר…..

לפיכך עלינו לחצות את גבולות ההגדרות אשר מכתיבה לנו החברה ולמצוא פתרונות יצירתיים לכל מקרה לגופו!!! עלנו להיות קשובים ללקוחות שלנו וליתן לנו להגשים להם את הרצונות ולא להיפך!!!

שיהיה לכולנו המשך שבוע נפלא ופורה, מלא בעשייה ובמעשים טובים!!!

ולא לשכוח ללמוד "לילך בין הטיפות" ולפרוץ את גבולות ההגדרות, כי מי שלא חולם בגדול, לרוב, גם לא יגשים בגדול!!! תהיה קנאים לחלומות שלכם ותלכו שבי אחר הגשמתם.

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
+ תיאום פגישה